Güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle,bloguma hoşgeldiniz...

dilekatesoglu333@hotmail.com

Eniyimarka.net & Netbulal.com'dan notebook hediye...


Taksitli Alışveriş

Taksitli Alışveriş yalnızca anlaşmalı bankaların kredi kartları ile yapılır

Taksit tutarları ve süreleri her kart için farklılıklar gösterebilir. Uygulanan faiz oranları bankaların aldıkları oranlara göre belirlenir. Her hangi bir bildirime gerek duyulmaksızın oranlar değiştirilebilir, taksitli satış durdurulabilir veya geçici olarak ara verilebilir.
Ödenecek taksitler, ürün bilgilerinde Taksit seçenekleri linkinden görülebilir.

Kampanyalar
Mağazamızda belli ürünlere veya ürün gruplarına kampanyalar düzenlenir. Kişiye özel indirimler yapılabilir.
İndirim ve Promosyonlar
Bazı ürünlerde belli bir süre ve satış adeti için indirimler uygulanır. Bu indirimleri İndirimli Ürünler sayfamızdan takip edebilirsiniz. İndirim süre, adet dolduğunda veya ürün tükendiğinde otomatik olarak sona erer. Mümkün olduğu durumlarda tekrar başlatılabilir. İndirimli fiyatlar Döviz ile satılan ürünlerde günden güne kurdan kaynaklanan farklılıkları gösterebilir.


Kişiye özel İndirimler ve Bayilik
Bayilik sitemi kurabilir yada kişiye özel indirimler yapabilir. Bu tür indirimler herhangi bir kritere göre duyurularak veya duyurulmadan yapılabilir. Müşteriye özel indirimler, Üye Girişi yapıldığında Görülebilir.


Seri Sonu İndirimleri
Stoktan çıkartılacak veya devamı gelmeyecek ürünlerde seri sonu indirimler yapılmaktadır. Çoğu zaman maliyetin yarısına hatta daha altına satışlar gerçekleştirilmektedir. Bu tür ürünlerle karşılaştığınızda almayı düşünüyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz.
Bundle Ürünler
Bazı zamanlarda bazı ürünler ilgili bir başka ürünle birleştirilerek satışa sunulur. Fiyat farkı olmadan veya iki ürün fiyat toplamlarının altında ücretlere satış yapılır.

VE SÜPER BİR KAMPANYA MEVCUT ŞUAN SİTEDE BU ÜRÜN HİÇBİR YERDE YOK VE SINIRLI SAYIDA MEVCUT ALMAK İSTİYENLER ACELE ETSİN KAÇIRILMAZ FIRSAT.....

NB P.BELL TJ75-JO-282TK Valva 15,6 Çanta Hediye Şoook Kampanyaa Kdv Bizdennn..


Eniyimarka.net ile kampanyalarında ise;
ACER TM5742Z P612G25MN Notebook


http://eniyimarka.blogspot.com/2010/11/netbulalcom-dan-super-bir-hediye.html

0 değerli yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

  © NOME DO SEU BLOG

Design by Emporium Digital